Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED 15.6 ", Win 10 (K3500PA-L1067T)
Tootekood: K3500PA-L1067T/R GTIN: 4711081347958
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K3500PA-L1067T/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-03-03 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib