Mälu Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Tootekood: CMK16GX4M2E3200C16W GTIN: 840006643326
Eripakkumised
Pakkumised
197,02 € | |||
203,27 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMK16GX4M2E3200C16W |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-3200MHz (PC4-25600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 16 |
| Min. hind | 197.02 |
| Max. hind | 203.27 |
| Toode lisatud | 2022-03-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib