Sülearvuti Asus Vivobook Pro M3500QA-L1220W 15.6 OLED R5 5600H 8GB 512SSD W11 hõbedane
Tootekood: 90NB0US1-M004W0 GTIN: 4711081632221
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0US1-M004W0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-04-02 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib