Sülearvuti Asus Vivobook K513EA-L12022W 15.6 OLED i5-1135G7 8GB 512GB RU W11 hõbedane
Tootekood: 90NB0SG2-M00M10 GTIN: 4711081632191
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0SG2-M00M10 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-04-16 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib