Sülearvuti Acer Swift X (SFX16-51G-72G9) - 16.1" Full HD IPS, Intel i7-11390H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX3050, Windows 11 (NX.AYKEV.003)
Sülearvuti Acer Swift X (SFX16-51G-72G9) - 16.1" Full HD IPS, Intel i7-11390H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX3050, Windows 11 (NX.AYKEV.003)
Tootekood: NX.AYKEV.003 GTIN: 4710886761310
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.AYKEV.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-04-20 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib