Sülearvuti Asus M515UA-BQ469 R7-5700U / 8GB / 512 / W11X
Tootekood: M515UA-BQ469 GTIN: 4711081641520
Pakkumised
758,35 € +1,65 € | |||
795,50 € | |||
810,49 € +2,50 € | |||
849,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M515UA-BQ469 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 758.35 |
| Max. hind | 849.20 |
| Toode lisatud | 2022-04-21 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib