Sülearvuti Asus Vivobook 15 M513UA-L1282W - 15.6" FHD OLED, AMD R7-5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 (90NB0TP1-M005P0)
Sülearvuti Asus Vivobook 15 M513UA-L1282W - 15.6" FHD OLED, AMD R7-5700U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 (90NB0TP1-M005P0)
Tootekood: 90NB0TP1-M005P0 GTIN: 4711081726203
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0TP1-M005P0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2022-04-21 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib