Sülearvuti Asus VivoBook M3500QC-L1332W 15.6 OLED 5600H 16GB 512SSD RTX3050 EN W10
Tootekood: 90NB0UT1-M003Y0 GTIN: 4711081641636
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UT1-M003Y0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-05-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib