Sülearvuti Asus Vivobook Pro M3500QC-L1331W 15.6 OLED 5600H 16GB 512SSD EN W11 sinine
Tootekood: 90NB0UT2-M003X0 GTIN: 4711081641629
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UT2-M003X0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2022-05-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib