Sülearvuti Umax VisionBook 14Wj - 14.1 "IPS FHD 1920x1080, Celeron N4500 @ 1.1 GHz, 4GB, 128GB, Intel UHD, W11P
Tootekood: UMM230149 GTIN: 8595142719719
Pakkumised
194,05 € +0,45 € | |||
208,00 € | |||
210,27 € | |||
218,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UMM230149 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Celeron |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 194.05 |
| Max. hind | 218.70 |
| Toode lisatud | 2022-05-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib