Sülearvuti Asus VivoBook 13 Slate OLED T3300K T3300KA-LQ029W Black, EN/RU
Tootekood: 90NB0VC2-M003X0
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0VC2-M003X0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Pentium |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/RUS |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-05-20 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib