Sülearvuti Asus Vivobook 15 OLED 15.6" Win 11 M513UA-L1193W
Tootekood: M513UA-L1193W/R GTIN: 4711081614005
Info: http://www.asus.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M513UA-L1193W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-05-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib