Sülearvuti Asus VivoBook 15 OLED K513EA-L11993W 15.6" Full HD 11th gen Intel® Core™ i5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 Windows 11 Home
Sülearvuti Asus VivoBook 15 OLED K513EA-L11993W 15.6" Full HD 11th gen Intel® Core™ i5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 Windows 11 Home
Tootekood: 90NB0SG2-M38020
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0SG2-M38020 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-05-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib