Sülearvuti Asus Vivobook Pro 14 OLED 14” Windows 11 M3401QC-KM068W
Tootekood: M3401QC-KM068W/R GTIN: 4711081613978
Info: http://www.asus.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3401QC-KM068W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-05-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib