Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 OLED K3500PA-L1042W 15.6" FHD 512GB Windows 11 Home ENG
Tootekood: 90NB0UU2-M03210-W11H
Info: http://www.asus.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UU2-M03210-W11H |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Sinine |
| Toode lisatud | 2022-05-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib