Sülearvuti Asus VivoBook S 14, i5 8GB 512GB, punane
Tootekood: S433EA-KI2329W
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | S433EA-KI2329W |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Punane |
| Toode lisatud | 2022-05-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib