Sülearvuti Asus Vivobook Pro 14X N7400PC-KM221W - 35,60cm (14") WQXGA+ OLED, Intel i7-11370H, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce RTX3050, Windows 11 (90NB0U44-M008M0)
Sülearvuti Asus Vivobook Pro 14X N7400PC-KM221W - 35,60cm (14") WQXGA+ OLED, Intel i7-11370H, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce RTX3050, Windows 11 (90NB0U44-M008M0)
Tootekood: 90NB0U44-M008M0 GTIN: 4711081778714
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0U44-M008M0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-05-28 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib