Sülearvuti Asus VivoBook Pro Series 16, R9 16GB 1TB RTX3050 W11P
Tootekood: M7600QC-L2063X
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M7600QC-L2063X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-05-30 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib