Sülearvuti Umax VisionBook 14WRx hall
Tootekood: UMM230240 GTIN: 8595142719771
Pakkumised
178,15 € | |||
200,72 € | |||
201,50 € +0,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UMM230240 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 178.15 |
| Max. hind | 201.50 |
| Toode lisatud | 2022-05-31 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib