Mälu Patriot DDR5 Viper Venom 32GB 6200 (2x16GB) CL40
Tootekood: PVV532G620C40K GTIN: 814914029596
Pakkumised
420,99 € +2,41 € | |||
449,99 € | |||
518,27 € | |||
1046,00 € +62,76 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PVV532G620C40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6200MHz (PC5-49600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 420.99 |
| Max. hind | 1046.00 |
| Toode lisatud | 2022-06-04 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib