Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 D3500QC-L1366W - 15.6" FHD OLED, AMD R5-5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce RTX3050, Windows 11 (90NB0UT1-M006V0)
Sülearvuti Asus Vivobook Pro 15 D3500QC-L1366W - 15.6" FHD OLED, AMD R5-5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, GeForce RTX3050, Windows 11 (90NB0UT1-M006V0)
Tootekood: 90NB0UT1-M006V0 GTIN: 4711081583776
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UT1-M006V0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | WXGA (1366×768) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-06-09 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib