Mälu G.Skill DDR5 Ripjaws S5 32GB 5200 CL40
Tootekood: F5-5200J4040A16GX2-RS5K GTIN: 4713294230850
Eripakkumised
Pakkumised
486,75 € −0,30 € | |||
489,10 € −0,77 € | |||
496,87 € −0,26 € | |||
523,02 € −0,81 € | |||
529,00 €* | |||
529,00 €* | |||
534,01 € −0,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F5-5200J4040A16GX2-RS5K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 486.75 |
| Max. hind | 534.01 |
| Toode lisatud | 2022-06-13 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib