Suverehv Hankook Ventus S1 Evo 3 K127C HRS ( 235/55 R19 101V 4PR SUV, runflat SBL )
Tootekood: 235/55R19 LOHA 101V K127C GTIN: 8808563530284
Pakkumised
156,49 € | |||
165,83 € | |||
186,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 235/55R19 LOHA 101V K127C |
| Rehvi laius | 235mm |
| Rehvi profiil | 55 |
| Diameeter | 19" |
| Premium mark | TOP 8 bränd (Bridgestone, Continental, Dunlop, Goodyear, Hankook, Michelin, Nokian, Pirelli) |
| Runflat | Jah |
| Min. hind | 156.49 |
| Max. hind | 186.00 |
| Toode lisatud | 2022-06-17 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib