Sülearvuti Asus VivoBook Pro 14 R5-5600H / 16GB / 512 / Win11 RTX3050 90Hz
Tootekood: M3401QC-KM145W GTIN: 4711081735601
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3401QC-KM145W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-06-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib