Sülearvuti Asus Vivobook Pro 14X OLED 14 ”Kaasaskantav Win 11 jaoks (N7400PC-KM136W) (N7400PC-KM136W / R)
Tootekood: N7400PC-KM136W/R GTIN: 4711081503910
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N7400PC-KM136W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-07-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib