Sülearvuti Asus VivoBook Pro OLED - 16"/i5-11300H/16GB/512GB SSD/RTX 3050/W10 Home (Cool hõbedane/alumiinium)
Tootekood: N7600PC-OLED012T GTIN: 4711081370345
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N7600PC-OLED012T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-07-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib