Sülearvuti Asus VivoBook 15 OLED - 15,6"/i5-11300H/8GB/512GB SSD/No OS (Quiet Blue/A Part Metal)
Tootekood: K3500PH-OLED168 GTIN: 4711081370536
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K3500PH-OLED168 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-07-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib