Sülearvuti Asus VivoBook Pro OLED - 15,6/R5-5600H/8GB/512GB SSD/Quiet Blue/W11H
Tootekood: M3500QA-OLED196W GTIN: 4711081597667
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3500QA-OLED196W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-07-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib