Sülearvuti Asus Vivobook 15 OLED/K513/i7-1165G7/15,6"/FHD/16GB/512GB SSD/Iris Xe/W10H/must/2R
Tootekood: K513EA-OLED2290T GTIN: 4711081387299
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K513EA-OLED2290T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-07-12 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib