Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L13 Yoga AMD G3 13.3" R5-5675U Pro 16/512GB W10P
Tootekood: 21BB0021GE GTIN: 196380623776
Eripakkumised
Pakkumised
649,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21BB0021GE |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 649.00 |
| Max. hind | 649.00 |
| Toode lisatud | 2022-07-13 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib