Sülearvuti Lenovo 14" E14 G3 R5 5500U, 16GB, 512GB M.2 SSD, FHD, F, C(IR), DOS Software ES Keyboard ES Warranty 3YR reThink
Sülearvuti Lenovo 14" E14 G3 R5 5500U, 16GB, 512GB M.2 SSD, FHD, F, C(IR), DOS Software ES Keyboard ES Warranty 3YR reThink
Tootekood: 20Y7006XSP-G
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20Y7006XSP-G |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-07-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib