Sülearvuti Lenovo 14" E14 G3 R7 5700U, 16GB, 512GB M.2 SSD, FHD, F, C(IR), Win10 Pro Software DE Keyboard DE (Deutschland) Warranty 3YR reThink
Sülearvuti Lenovo 14" E14 G3 R7 5700U, 16GB, 512GB M.2 SSD, FHD, F, C(IR), Win10 Pro Software DE Keyboard DE (Deutschland) Warranty 3YR reThink
Tootekood: 20Y7003XGE-S
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20Y7003XGE-S |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2022-07-20 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib