Sülearvuti Asus Vivobook S14 K5402ZA-M9161W - 14.5" WQXGA+ OLED, Intel i5-12500H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 (90NB0X33-M00790)
Sülearvuti Asus Vivobook S14 K5402ZA-M9161W - 14.5" WQXGA+ OLED, Intel i5-12500H, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 (90NB0X33-M00790)
Tootekood: 90NB0X33-M00790 GTIN: 4711081858089
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0X33-M00790 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-07-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib