Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2022) (M2 8-Core CPU, 8-Core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, DE) Starlight
Tootekood: MLY13D GTIN: 194253082156
Info: http://www.apple.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MLY13D |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M2 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Toode lisatud | 2022-08-06 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib