Sülearvuti Asus VivoBook Pro 14 OLED M3401QC-KM147W R7 5800H 14 2.8K 16GB 1000SSD RTX3050 W11
Tootekood: M3401QC-KM147W GTIN: 4711081735779
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3401QC-KM147W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-08-19 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib