Sülearvuti Asus Vivobook S 15 OLED 15.6", Win 11 (M3502RA-MA020W)
Tootekood: M3502RA-MA020W/R GTIN: 4711081783510
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3502RA-MA020W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Veebikaamera | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-09-18 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib