Mälu Corsair DDR5 Vengeance 32GB 5200 2x16GB ECC
Tootekood: CMK32GX5M2B5200C40W GTIN: 840006662846
Pakkumised
510,31 € | |||
537,25 € | |||
538,63 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMK32GX5M2B5200C40W |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5200MHz (PC5-41600) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 509.00 |
| Max. hind | 593.60 |
| Toode lisatud | 2022-09-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib