Sülearvuti Asus VivoBook Pro 14 i7-12700H / 16GB / 1TB / Win11 RTX3050 OLED
Tootekood: K6400ZC-KM023W
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | K6400ZC-KM023W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-09-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib