Sülearvuti Asus VivoBook S14X S5402ZA-M9076W Evo i7-12700H 16GB/512GB SSD 14" 2,8K OLED W11
Tootekood: 90NB0X31-M002V0 GTIN: 4711081691976
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0X31-M002V0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-09-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib