Sülearvuti Asus VivoBook S15 R5-5600H / 24GB / 512 / Win11 OLED
Tootekood: M3502QA-MA138W GTIN: 4711081820925
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M3502QA-MA138W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1620 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Toode lisatud | 2022-09-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib