Sülearvuti Asus Vivobook S 14 M3402QA-KM071W Ryzen 5 8GB 512GB
Tootekood: 90NB0XV3-M002K0 GTIN: 4711081788003
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0XV3-M002K0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2880×1800 |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Roheline |
| Toode lisatud | 2022-10-02 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib