Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1134W - Intel Core i5 11300H / 3.1 GHz - Win 11 Home - GF GTX 1650 - 8 GB RAM - 512 GB SSD (32 GB SSD-Cache) NVMe - 39.6 cm (15.6") OLED 1920
Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15 OLED K3500PH-L1134W - Intel Core i5 11300H / 3.1 GHz - Win 11 Home - GF GTX 1650 - 8 GB RAM - 512 GB SSD (32 GB SSD-Cache) NVMe - 39.6 cm (15.6") OLED 1920
Tootekood: 90NB0UV1-M03960 GTIN: 4711081524359
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UV1-M03960 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-10-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib