Sülearvuti Asus VivoBook Pro 15.6"FHD OLED i5-11300H 8GB/512GB GTX1650 Win11 (90NB0UV2-M03880)
Tootekood: 90NB0UV2-M03880 GTIN: 4711081550495
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0UV2-M03880 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-10-05 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib