Sülearvuti DELL Latitude 9330, i7-1260u, 1100MHz, 13.3" , touchscreen, 2560x1600, 32GB, DDR5, 5200MHz, SSD 512GB, intel Iris Xe Graphics, integrated, NORDIC, windows 10 Pro, 1.27kg
Sülearvuti DELL Latitude 9330, i7-1260u, 1100MHz, 13.3" , touchscreen, 2560x1600, 32GB, DDR5, 5200MHz, SSD 512GB, intel Iris Xe Graphics, integrated, NORDIC, windows 10 Pro, 1.27kg
Tootekood: 210-BELX_273898310_NORD GTIN: 138265900000
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BELX_273898310_NORD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Toode lisatud | 2022-10-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib