Sülearvuti Asus VivoBook 15 X515JA i3-1005G1 / 8GB / 256GB (X515JA-BQ3326)
Tootekood: X515JA-BQ3326 GTIN: 4711081875109
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | X515JA-BQ3326 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2022-10-21 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib