Sülearvuti Asus VivoBook S14 M3402RA-KM032W R7-6800H 16GB/512GB SSD 14"2,8K OLED W11
Tootekood: 90NB0WH2-M001J0 GTIN: 4711081793960
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB0WH2-M001J0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Toode lisatud | 2022-10-26 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib