Mälu Corsair DDR5 Vengeance 32GB (2x16GB) 5600MHz CL40
Tootekood: CMH32GX5M2B5600C40K GTIN: 840006600213
Pakkumised
516,44 € | |||
536,90 € | |||
562,00 € | |||
573,02 € | |||
579,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | CMH32GX5M2B5600C40K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-5600MHz (PC5-44800) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 40 |
| Min. hind | 516.44 |
| Max. hind | 619.00 |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib