Sülearvuti DELL Precision 7670 CPU i7-12850HX|2100 MHz|16"|1920x1200|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 512GB|NVIDIA RTX A1000|4GB|EST|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|2.6 kg
Sülearvuti DELL Precision 7670 CPU i7-12850HX|2100 MHz|16"|1920x1200|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 512GB|NVIDIA RTX A1000|4GB|EST|Smart Card Reader|Windows 10 Pro|2.6 kg
Tootekood: 210-BECB_273898226_EST GTIN: 138261500000
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 210-BECB_273898226_EST |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib