Sülearvuti MSI Stealth GS66 Stealth 12UGS|CPU i9-12900H|2500 MHz|15.6"|3840x2160|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 3070Ti Max-Q|8GB|ENG|Windows 11 Pro|Black|2.1 kg
Sülearvuti MSI Stealth GS66 Stealth 12UGS|CPU i9-12900H|2500 MHz|15.6"|3840x2160|RAM 32GB|DDR5|4800 MHz|SSD 1TB|NVIDIA GeForce RTX 3070Ti Max-Q|8GB|ENG|Windows 11 Pro|Black|2.1 kg
Tootekood: GS6612UGS-259NL GTIN: 4719072946852
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GS6612UGS-259NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i9 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-11-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib