Kasutatud sülearvuti Apple MacBook Pro 2015 Retina 13" - Core i5 2.7GHz / 8GB / 256GB SSD (kasutatud, seisukord D)
Tootekood: c02s6mhbfvh5_kasut
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | c02s6mhbfvh5_kasut |
| Operatsioonisüsteem | Apple macOS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2022-11-07 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib